Изменение на обвинението в съдебно заседание
Уважаеми колеги,
Уведомяваме Ви, че на 24.02.2021 година (сряда) от 14 часа до 17 часа ще се проведе онлайн обучение чрез казуси на тема: „Изменение на обвинението в съдебно заседание“ с лектори Мирослава Тодорова, съдия в Софийския градски съд и Калин Калпакчиев, съдия в Софийския апелативен съд.
Обучението ще бъде организирано под формата на уебинар – дистанционно обучение чрез платформата Zoom.
Участието във уебинара ще се осъществява през следният линк:
https://us02web.zoom.us/j/88950827510?pwd=cTZYdkdFQW8vQTRrd3dvdUcxREpIUT09
Алтернативно, за вече регистрирани потребители на Zoom, може да ползвате следните детайли, за да участвате в уебинара:
Meeting ID: 889 5082 7510
Passcode: 618516
За колегите, които няма да имат възможност да се включат, при съгласие на лектора ще бъде осигурен запис на обучението на сайта на САК.
За улеснение на колегите прилагаме и кратка инструкция за работа с платформата Zoom, която може да изтеглите на следния линк: кратка инструкция
Софийски адвокатски съвет